Únor 2017

Nikdy neříkej sbohem

5. února 2017 v 22:27 | Vlastikos
Uf, to jsem si zase dala. Už celých půl roku miluju hereckou hvězdu bollywoodu - King Khan - Shahrukh Khan. Jeden z nejvíce obsazovaných herců v indickém filmovém průmyslu a dle mě, samozřejmě právem. Tento herec má tak neuvěřitelný talent a charisma, že to snad až není pravda. Již tři měsíce sleduji filmy s ním (a nejen s ním) a pořád mě ve svých rolích dokáže neskutečně překvapit. I ve svých 51 letech dokáže zahrát sotva dvacetiletého mladíka. Je prostě neuvěřitelný.
Dnes jsem si pustila film "Kabhi Alvida Naa Kehna" v českém jazyce "Nikdy neříkej sbohem" a jedním slovem bych tento film popsala "WOW". Film plný lásky, nejdřív neopětované, potom opětované a téměř ke konci zase, s bolestí v srdci, neopětované. Až do konce filmu jsem nevěděla, jestli hlavní hrdinové spolu nakonec budou nebo se budou trápit sami, jelikož po jejich románku to nakonec řekli svým manželům a ti je opustili. Což o to, v každém vztahu je toto normální, málokterý pár překousne nevěru.
V konečném součtu jsem celé tři hodiny prosledovala s naprostým zájmem a film mě nenechal ani na chvilku v klidu. Vtipné scény střídali scény hodné červené knihovny, nikoli ve smyslu sexuálním. Divák pořád musel sledovat děj, jeho oči ani srdce mu nedovolilo být ani na moment nepozorný. Nakonec film skončil šťastným happy-endem, ačkoli to u bollywoodských filmů nebývá tolik obvyklé. Již bývalý manželé jim odpustili a nakonec jim pomohli se znovu dát dohromady. No s chutí můžu jít spát, že další bollywoodský snímek dopadl dobře.